Kniha vyjde tento měsíc a ti z Vás, kteří ji ještě nemají se mohou těšit na to, jak autor vměstnal do půl hodiny přípravu kompletního menu. Dle Jamieho receptů dokážete i vy po návratu ze zaměstnání do třiceti minut servírovat nejen jeden chod, ale celé menu. Z kuchařky se můžete naučit připravit 50 kompletních menu, složených ze tří až čtyř samostatných chodů, které k sobě perfektně pasují. Jamie kombinuje předkrmy, saláty, hlavní jídla i dezerty. U některých receptů doplňuje vhodné nápoje. Nespornou výhodou pro širokou veřejnost je čtení zajímavých receptů hezky - česky.
Více se dozvíte na stránkách e-jamie.eu.
23.12.2023: 09.-10.h.
30.12.2023: 12.-14.h.
31.12.2023: 09.-10.h.
v ostaních dnech zavřeno
Děkujeme.
Pondělí až pátek:
7:30 - 16:00h.
Sobota: 9:00 - 10:00h.
Neděle: po domluvě
Specializujeme se na výrobu dortů všech tvarů a velikostí pro různé slavnostní příležitosti. Vzhled dortu lze modifikovat nebo vytvořit zcela nový návrh dle Vašeho přání a po domluvě s námi.
Více informací najdete
v naší nabídce
gastronomických výrobků.
Jestliže jste si nevybrali z nabídky dortů s pevnou váhou a cenou, můžete si na našich stránkách jednoduše pomocí formuláře sestavit dort dle svých představ.
Neexistuji vhodna data!
GASTRODELI © 1999-2019 | Všechna práva vyhrazena - All rights reserved | Běží na systému phpRS